>

ایمنی، بهداشت و محیط زیست

ایمنی و بهداشت حرفه ای مجتمع سنگ آهن سیرجانمختصری درباره ایمنی، بهداشت و محیط زیست:

واحد HSE با نظارت فنی بر اجرای امور، طریفه صحیح انجام فعالیت های روزمره را کنترل و مورد ارزیابی قرار میدهد و در صورت بروز هرگونه عدم انتباق با موازین و آیین نامه ها، اقدام اصلاحی مربوطه را اعمال میدارد.

اصول حاکم بر HSE ، قوانین و آیین نامه های ابلاغی از سوی اداره کار، آیین نامه های معدنی، آیین نامه بخشهای مختلف اعم از مکانیک، برق، راهنمایی و رانندگی و ... می باشد. همچنین در این خصوص طرح جانع HSE Plan از پیمانکاران اخذ و کلیه موارد فوق در آن لحاظ گردیده و به تایید مدیران مجتمع و شرکت های پیمانکار رسیده و مبنای نظارت واحد HSE می باشد.
حوزه فعالیت مجتمع سنگ آهن سیرجان، محدوده های تخت امر سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در منطقه گل گوهر سیرجان وافع در 50 کیلومتری جاده سیرجان – شیراز ( معادن 2، 4 و 5 در حال آماده سازی و بهره برداری و معدن 6 که هنوز فعالیت استخراجی آن شروع نشده است ) می باشد. ضمن اینکه آنومالی های جدید سنگ آهن در این محدوده در اکتشافات هوایی مشخص گردیدهو در حال انجام اکتشلفات تکمیلی می باشد. در این راستا حوزه فعالیت واحد HSE کل محدوده مجتمع سنگ آهن سیرجان می باشد و نظارت آن به شکل نظارت عالیه به امور با استناد به شرایط پیمان ها و تعداد افراد شاغل در محدوده مجتمع جهت هر پیمان می باشد.
با الزام ایجاد ساختار HSE شامل واحد ایمنی و بهداشت، بهداری و آتش نشانی در شرکت های پیمانکار اجرایی معادن 2، 4 و 5 و بهره گیری از شرکت مشاور و ناظر عملیات معدنی، نظارت عالیه خود را طراحی و پیاده سازی نموده است.

ارتباط با دفتر تهران

آدرس: خیابان ولی عصر - بالاتر از میدان ولی عصر - روبروی سینما استقلال

شماره های تماس:

021-88899986

021-88897152

ارتباط با دفتر سیرجان

آدرس: شهرستان سیرجان - کیلومتر 50 جاده شیراز - مجتمع سنگ آهن سیرحان

شماره های تماس:

034-41423480

034-41423481

ایمیل روابط عمومی مجتمع

info@msas.ir

لطفا یک ماژول برای منوی همبرگری در نظر بگیرید